download

26. janvārī ‘’Valmiera BSS’’ vīrieši devās uz izbraukuma spēli, lai stātos pretī Līgatnes komandai. Valmieras 2.līgas vīrieši mājās pārveda uzvaru 9:8. Līgatnes spēlētāji līdz šim bija ieņēmuši tabulas ceturto vietu ar 23 punktiem. Valmierieši atrodas tabulas apakšgalā astotajā vietā ar 11 punktiem. Pēc šīs spēles nekas daudz nemainījās un valmierieši joprojām paliek tabulas astotajā vietā ar 13 punktiem.

Pirmais periods iesākās ar Matīsa Mačulāna golu pēc Elvija Beikmaņa piespēles. Nebija ilgi jāgaida arī līdz mājinieku pirmajam golam izlīdzinot rezultātu uz 1:1. Pēc pirmā perioda piektās minūtes Valmierieši savai komandai ieguva trīs golus piecu minūšu laikā. Mājinieki cenšoties atspēkoties iemeta divus golus, bet Valmieras spēlētājs Dairis Brēža pirmo periodu noslēdza ar golu, atstājot mājiniekus iedzinējos ar rezultātu 3:5. Otrajā periodā ‘’Valmiera BSS’’ guva divus golus, pirmos spēlējot vairākumā guva Dairis Brēža, otros Dainis Mašņikovs. Spēles pēdējās divdesmit minūtes iesākās ar rezultātu 3:7. Spēles pēdējās desmit minūtes bija spraigas un abas komandas cīnījās par uzvaru izlīdzinot rezultātu uz 8:8. Spēles pagarinājumā Dairis Brēža pēc Matīsa Mačulāna piespēles guva uzvaru savai komandai.

‘’Valmiera BSS’’ - Dairis Brēža 5 (3+2), Matīss Mačulāns (3+1), Elvijs Beikmanis 3 (1+2), Aldis Haralds Ābrams 2 (1+1), Dainis Mašņikovs 1 (1+0), Deins Banders 1 (0+1).