16359044 10206199387943105 119615642 n

Šodien, 27. Janvārī, ‘’Valmiera BSS’’ U-14, U-12 zēni aizvadīja mājas spēles Vidzemes OC. U-14 zēni guva uzvaru 9:4 cīnoties ar “Rockets’’. U-12 zēni arī izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:4 stājoties pretī ‘’Rockets’’ komandas spēlētājiem.

Valmieras, U-12 zēni, pirmajā periodā guva divus golus, kurus komandai izcīnīja Ričards Riba pēc Georga Māziņa piespēlēm. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 2:1. Sākoties spēles otrajam periodam Alekss Vašuta savai komandai izcīnīja trešo golu, drīz pēc tam sekoja arī ceturtie vārti, kurus guva Ralfs Ozoliņš un noslēdzošais otrā perioda gols no Ričarda Ribas puses līdz ar ko otrais periods noslēdzās ar rezultātu 5:3. Spēles pēdējās divpadsmit minūtes iesākās ar valmieriešu golu, kuru savai komandai guva Georgs Māziņš. Pretinieku komanda guva savus pēdējos ceturtos vārtus šajā spēlē, bet valmierieši nebija gatavi apstāties un spēli noslēdza Ričarda Ribas gols.

16359126 10206199388103109 576765966 n 1

U-14 spēles pirmos vārtus guva pretinieku komanda ‘’Rockets’’. Pirmā perioda pusē valmieriešu guva trīs golus pēc kārtas, noslēdzot spēles pirmās četrpadsmit minūtes ar rezultātu 3:1. Otrais periods atkal tiek iesākts ar pretinieku golu, bet drīz pēc tam Valmieras spēlētājs Nauris Antonovs gūst vārtus savai komandai. Pretinieki noslēdzot otro periodu izlīdzina rezultātu uz 4:4. Trešā perioda sākums iesākas sīvi. Roberts Upe gūst vārtus, bet pretinieki atkal izlīdzina rezultātu uz 5:5. Pēdējā perioda otrajā minūtē Rūdolfs Rūdis Pavlovičs izcīna sestos vārtus Valmierai un drīz vien sekoja vel divi goli. Pusotru minūti pirms spēles beigām Aksels Upīte pēc Emīla Normunda Pleša piespēles valmierieši gūs pēdējo golu šajā spēlē.