15781060 1008297329275605 8088758621401014387 n

Šajās brīvdienās FBK ‘’Valmiera’’ aizvadīja divas spēles. 28. Janvārī valmierieši devās izbraukumā uz Lielvārdi, kur trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Lielvārde/FatPipe", kas vakar savā laukumā ar 3:7 atzina FBK "Valmiera" pārākumu. 29. Janvāri uz Valmieru bija atbraukuši ‘’Talsi/Irlava’’ komandas spēlētāji, kuri zaudēja mājiniekiem ar rezultātu 11:5.

"Lielvārde/FatPipe" savā laukumā uzņēma FBK "Valmiera", kas turnīra tabulā ieņem dalīto trešo vietu. Jau pašā mača sākumā rupji kļūdījās lielvārdiešu aizsargs Toms Mežotnis, dodot valmieriešiem iespēju izpildīt soda metienu. Valmieras komandas aizsargs Ivo Balodis bija precīzs, atklājot rezultātu - 1:0, kuru drīz vien pretinieki izlīdzināja. Mārtiņš Broks pēc Inta Vilka piespēles savai komandai guva otro golu pirmajā periodā līdz ar ko rezultāts bija neizšķirts - 2:2. Otrās trešdaļas laikā FBK "Valmiera" ieguva divu vārtu pārsvaru (5:3) no Laura Alvja Stiprā puses ceturto golu un no Inta Vilka piekto golu. Noslēdzošajā periodā valmierieši ne vien nosargāja divu vārtu pārsvaru, bet pat palielināja savu handikapu līdz četriem goliem - 7:3. Spēles trešā perioda izskaņā valmieriešiem abus pēdējos golus guva Ints Vilks.

"Lielvārde/FatPipe" - FBK "Valmiera" 3:7 (2:2, 1:3, 0:2)

FBK "Valmiera" - Ints Vilks 4 (3+1), Ivo Balodis 2 (2+0), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Ričards Eglītis 1 (0+1), Matīss Salmiņš 1 (0+1).

Šovakar FBK ‘’Valmiera’’ savā laukumā uzņēma ‘’Talsi/Irlava’’ komandu, kuri ELVI florbola līgas tabulā pagaidām atrodas desmitajā vietā. Pirmais spēles periods tiek iesākts veiksmīgi, un mājinieku pirmais gols tiek iegūts no Inta Vilka puses. Tuvojoties pirmā perioda pusei pretinieki izlīdzina rezultātu- 2:2. Artūrs Bračka un Ints Vilks valmieriešiem gūst divu punktu pārsvaru noslēdzot pirmo periodu ar rezultātu 4:2. Otrais periods tiek iesākts ar diviem goliem no mājinieku puses, un tālāk sekoja atbildes reakcija no pretiniekiem, kuri arī guva divus golus pēc kārtas. FBK ‘’Valmiera spēlētāji no pretiniekiem atraujas ar četru golu pārsvaru (8:4). Spēles pēdējās divdesmit minūtes arī tiek iesāktas ar valmieriešu golu no Mārtiņa Kājiņa puses. Trešajā periodā valmierieši guva trīs golus un tikai uz vienu nāca pret atbilde no pretiniekiem. Spēle noslēdzās ar valmieriešu trešo uzvaru pēc kārtas. Valmieriešiem par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Bračka, kurš šovakar guva savus pirmos virslīgas vārtus.

FBK "Valmiera" - ‘’Talsi/Irlava’’11:5 (4:2, 4:2, 3:1)

FBK "Valmiera" -Ints Vilks 4 (3+1), Ričards Eglītis 3 (0+3), Matīss Salmiņš 2 (1+1), Artūrs Bračka 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (1+1), Mārtiņš Broks 2 (2+0), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Kaspars Janēvičs 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Aldis Haralds Ābrams 1 (0+1).