z4lkHMoN

Pagājušā nedēļā vairākas spēles aizvadīja mūsu kluba jaunie florbolisti. Vispirms mājās 30.janvārī Valmieras BSS U13 komanda mērojās spēkiem ar Lielvārdes florbolistiem. Viesi izrādījās pārāki ar rezultātu 3:1. Mūsu komandas goda vārtus guva Ričards Sprukts no Mareka Jākobsona piespēles. Ričardam tie bija pirmie vārti šajā sezonā.

03.februārī. Valmieras BSS U13 komanda aizvadīja spēli Talsos. Arī šoreiz pretinieks izrādījās pārāks, lai gan 2 minūtes līdz spēles beigām rezultāts bija 2:4, Talsu jaunieši pēdējās minūtes laikā guva 3 bezatbildes vārtus, un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:7. Vieni vārti Ričarda Ribas kontā, otrus vārtus spēlējot vairākumā, guva Roberts Ploriņš no Naura Antonova piespēles. Jāpiezīmē, ka abas spēles komandai nevarēja palīdzēt mūsu pamatvārtsargs Dāvis, taču viņa lomu lieliski aizstāja Ņikita Cepeļevs.

06.februārī  Valmierā viesojās Babītes U14 un U16 vecuma grupas komandas. Pirmajā spēlē laukumā devās mūsu U14 jaunieši un saspringtā mačā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:3. Rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē bija mūsu mazais nazītis Aksels Upīte, kuram šajā spēlē 3 punkti (1+2), Robertam Ploriņam 2 (1+1), vēl vārtus guva Ralfs Matīss Balodis 1(1+0) un Ričards Sprukts 1 (1+0), bet Rūdolfam Rūdim Pavlovičam 1 rezultatīva piespēle.

Pēc šīs spēles laukumā devās U16 vecuma komandas. Sastāva novājinātā Valmieras U16 komanda cieta neveiksmi šajā spēlē ar rezultātu 6:12. Pirmajā aplī tieši pret Babītes komandu tika piedzīvots vissmagākais zaudējums (7:27), tā kā ir vērojams progress. Rezultatīvākais spēlētājs Valmieras komandā šajā spēlē bija Jānis Bērziņš, kuram 4 punkti (3+1), Kristers Kārlis Bērziņš 3 (2+1), Mikus Velme 2 (1+1), Aleksejs Jakovļevs 2 (0+2), Emīls Normunds Plešs 1 (0+1).