16406810 1035188693253135 2666829492715514764 n

10. februārī FBK ‘’Valmiera’’ devās izbraukumā uz Rīgu, lai stātos pretī FK ‘’Rīga’’. Šajā spēlē valmierieši diemžēl guva zaudējumu ar rezultātu 7:6. Pretinieku komanda Elvi florbola līgas kopvērtējuma tabulā atrodas devītajā vietā turpretim Valmieras komanda joprojām dala trešo vietu ar ‘’Lekrings’.

Pirmo periodu iesāk valmierieši un pirmo golu savai komandai gūst Mārtiņš Broks pēc Ričarda Eglīša piespēles. Tālāk seko pretinieku atbildes gols pēc kura Gatis Liepiņš savai komandai gūst otro spēles golu. Tuvojoties perioda beigām mājinieki izlīdzina rezultātu uz 2:2, bet vienpadsmit sekundes pirms perioda beigām Aigars Belasovs savai komandai gūst viena punkta pārsvaru un noslēdz pirmo periodu ar rezultātu 2:3. Otrais periods tiek iesākts ar diviem pretinieku goliem gūstot viena punkta pārsvaru pār FBK ‘’Valmiera’’. Periodu noslēdz Ints Vilks pēc Mārtiņa Broka piespēles izlīdzinot rezultātu uz neizšķirtu 4:4. Spēles pēdējās divdesmit minūtes tiek aizvadītas spraigā cīņā par uzvaru. Arī trešais periods iesākas ar diviem pretinieku goliem. Perioda pusē Mārtiņš Broks piedzen pretiniekus ar viena gola atstarpi un pēc šī Valmieras gola seko atbildes gols no pretiniekiem. Valmieriešu pēdējo spēles golu guva Aigars Belasovs. Trīsdesmit sekundes pirms spēles beigām valmierieši divas reizes trāpīja pa vārtu pārlikni.

FBK “Valmiera’’ – FK ‘’Rīga’’ 7:6 (2:3,2:1,3:2)

FBK “Valmiera’’- Mārtiņš Broks 3 (2+1), Gatis Liepiņš 3 (1+2), Aigars Belasovs 2 (2+0), Ints Vilks (1+0), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Ričards Eglītis 1 (0+1), Matīss Salmiņš 1 (0+1).