valmiera 2015b

Uzvaru savā laukumā vakar, 12.februārī, guva ELVI florbola līgas vīriešiem līderu kvarteta locekle FBK "Valmiera", kas ar 15:2 burtiski iznīcināja turnīra pastarīti "Bausku", kas kā pirmā bija zaudējusi cerības kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Pirmajā periodā mājinieki parādīja to, kura komanda ir atnākusi uzvarēt. Spēles rezultātu 2. minūtē atklāja valmierietis Ivo Balodis (1:0), jau līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieki bija izdarījuši visu, lai nodrošinātu sev uzvaru - 8:0. Otrais periods iesākās ar vel četriem goliem no FBK ‘’Valmiera’’ puses. Baušķenieki savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa tikai 35. minūtē un rezultāts tobrīd kļuva 12:1 pēc FK ‘’Bauska’’ pirmā gola nāca arī valmieriešu pret atbilde no Ivo Baloža, noslēdzot otro periodu ar rezultātu 13:1. Arī pēdējā trešdaļā valmierieši turpināja iesākto, svinot ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 15:2, kur pēdējos golus guva Ivo Balodis un Lauris Alvis Stiprais. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Māris Riekstiņš, kura kontā 2 (1+1) punkti, kuri viņam bija pirmie vārti Elvi florbola virslīgā.

FBK “Valmiera’’ – FK ‘’Bauska’’ 15:2 (8:0,5:1,2:1)

FBK “Valmiera’’- Ivo Balodis 5 (3+2), Gatis Liepiņš 3 (3+0), Edvards Voldemārs Kažmers 3 (1+2), Aigars Belasovs 3 (0+3), Māris Riekstiņš 2 (1+1), Toms Gertners  2 (2+0), Lauris Alvis Stiprais 2 (2+0), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Ints Vilks 2 (1+1), Mārtiņš Kājiņš 2 (1+1), Ričards Eglītis 2 (0+2), Matīss Salmiņš 2 (0+2).

Piektdien, 17. Februārī, norisināsies regulāras sezonas noslēdzošā spēle pret Rubeni, šī spēle ir cīņa par ceturto vietu regulāras sezonas tabulā un cīņa par mājas priekšrocībām play-off ceturtdaļu sērijai.