FbK

Šovakar,17. februārī, Vidzemes Olimpiskajā centrā, tika aizvadīta pēdējā regulārās sezonas Elvi florbola ligas spēle. FBK ‘’ Valmiera’’ uzņēma savā lakumā savus tuvākos kaimiņus ‘’Rubene’’. Pirms šīs spēles valmierieši atrodas tabulas ceturtajā vietā atpaliekot no ‘’Lekrings’’ par vienu uzvaru. Rubenes komanda no valmieriešiem atpalika tikai ar vienu punktu līdz ar ko šī spēle noteica to ar ko FBK ‘’Valmiera’’ cīnīsies play-off pirmajā kārtā. Šovakar valmierieši ar 6:3 pieveica Kocēnu komandu, nodrošinot sev vismaz ceturto vietu turnīra tabulā un sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

Pirmo golu šajā spēlē guva pretinieku komanda spēles astotajā minūtē un pēc trīsdesmit sekundēm seko pirmais valmieriešu gols no Inta Vilka puses pēc Mārtiņa Broka piespēles. Pirmais periods noslēdzas ar rezultātu 1:1. Otrajā periodā FBK ‘’Valmiera, gūst divus bezatbildes golus no Matīsa Salmiņa un Gata Liepiņa puses. Spēles pēdējās divdesmit minūtes tiek iesāktas ar Mārtiņa Broka golu un tālāk seko Ričarda Eglīša gols kurš Valmieras komandai ir piektais šajā spēlē. Pretinieki cenšoties atspēlēties divus golus pēc kārtas un rezultāts ir 5:3. Spēli noslēdz Mārtiņš Broks izcīnot sesto golu savai komandai.

FBK “Valmiera’’ –‘’Rubene’’ 6:3 (1:1,2:0,3:2)

FBK “Valmiera’’-Mārtiņš Broks 3 (2+1), Mārtiņš Kājiņš 2 (0+2), Ints Vilks 1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (1+0) , Ričards Eglītis 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (1+0), Ivo Balodis 1 (0+1).