VAL RUB7

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp FBK "Valmiera" un Kocēnu "Rubeni" pēc divām spēlēm rezultāts kļuvis neizšķirts - 1:1. Ja aizvakar kocēnieši Valmieras komandai piekāpās ar 3:7, tad šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā jau revanšējās ar 4:6. Nākošās divas spēles notiks Kocēnu sporta namā 4,5.martā.

Aizvakar FBK "Valmiera" un Kocēnu "Rubene" Vidzemes Olimpiskajā centrā sāka savu ceturtdaļfināla sēriju, pirmajā mačā pārliecinošu uzvaru ar 7:3 svinēja valmierieši. Šovakar abas komandas vēlreiz tikās tajā pašā laukumā, šoreiz spēles scenārijs bija pavisam cits.

Mača rezultātu  ceturtajā minūtē atklāja ‘’Rubene’’. Pēc pirmā perioda puses valmierieši izlīdzināja rezultātu uz 1:1. Otrais periods FBK ‘’Valmiera’’ nebija veiksmīgs, jo pretinieki ieguva savai komandai četrus bezatbildes vārtus un noslēdza otro periodu ar rezultātu 1:5. Spēles pēdējās divdesmit minūtes tika iesāktas ar Aigara Belasova golu pēc Gata Liepiņa piespēles. Tālāk sekoja divi goli pēc kārtas, kurus Valmierai guva Ivo Balodis un šie trīs goli samazināja pretinieku pārsvaru līdz minimumam. Punktu šai spēlei pielika  kocēniešu pēdējais gols.

FBK “Valmiera’’ –‘’Rubene’’ 4:6 (1:1,0:4,3:1)

FBK “Valmiera’’ rezultatīvākie- Ivo Balodis 2(2+0), Ints Vilks 1(1+0), Aigars Belasovs 1(1+0), Mārtiņš Broks 1(0+1,) Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Ričards Eglītis 1(0+1), Gatis Liepiņš 1(0+1)