download

Februārī ‘’Valmiera BSS’’ aizvadīja četras spēles. Pirmā spēle notika 3.februārī ‘’Valmiera BSS’’ - ‘’Pēdu nav’’, kur valmierieši cieta zaudējumu 14:8. Pirmajā periodā pretinieki guva četrus golus spēles pirmajās 15 minūtēs. Tuvojoties perioda beigām, Gints Klāvs pēc Elvija Beikmaņa piespēles, guva golu savai komandai. Pirmais periods noslēdzas ar rezultātu 5:1. Otrajā spēles periodā valmieriešiem arī tikai viens gols no Elvija Beikmaņa puses, turpretim pretinieki ieguva deviņu punktu pārsvaru. Spēles pēdējās divdesmit minūtēs ‘’Valmiera BSS’’ gūst sešus golus, bet ar to nepietiek, lai uzvarētu un Valmieras 2.līgas vīrieši paliek iedzinējos līdz pašām spēles beigām.

Otrā spēle tika aizvadīta 12.februārī Vidzemes OC. ‘’Valmiera BSS’’ spēkojās ar ‘’ Kalsnava’’ kur viesi guva uzvaru -11:9. Spēli iesāka pretinieku komanda. Aldis Haralds Ābrams pēc Matīsa Mačulāna piespēles guva golu savai komandai un drīz pēc tam sekoja arī otrais uz noslēdzošais gols pirmajā periodā no Ginta Klāva. Spēles otrajā trešdaļā no pretinieku puses nāca četri goli kur uz pēdējo atbildēja Dainis Mašņikovs. Tālāk sekoja vel trīs goli, kurus guva Matīss Mačulāns, Daniels Urbanovičs un Ralfs Matīss Balodis pēc Ivara Kalēja piespēles. Pretinieki nebija ar mieru saglabāt viena punkta deficītu un izlaboja rezultātu uz 6:7. Spēles pēdējās divdesmit minūtes iesākās ar diviem pretinieku goliem, kur uz pēdējo sekoja atbilde no Matīsa Mačulāna. Pēdējos divus spēles golus Valmierai guva Dainis Mašņikovs un Rihards Diūra.

Trešā spēle bija izbraukums un norisinājās 25.februārī. ‘’Valmiera BSS‘’ pret ‘’FK Sala’’ cieta zaudējumu 10:9. Visu spēli valmierieši centās panākt uzvaru un cīņa bija ļoti sīva. Jau spēles pirmajā periodā bija redzams, ka neviena no komandām negrasās padoties bez cīņas. Spēli iesāka pretinieki, bet drīz pēc tam valmierieši izlīdzina rezultātu uz 1:1. Spēles desmitajā minūtē jau atkal rezultāts ir neizšķirts 2:2. Tālāk seko gols gan no pretiniekiem, gan ‘’Valmiera BSS’’, bet pirmo periodu noslēdz valmierieši- 3:4. Otrajā periodā ir ļoti līdzīgi, kad pretinieki gūst punkta pārsvaru tad valmierieši uzreiz atspēko šo viena punkta deficītu un izlīdzina rezultātu. Spēles otrais periods tiek, nobeigts ar viena punkta pārsvaru, kuru savai komandai ieguva Kristiāns Kalniņš. Trešā trešdaļa iesākas ar neizšķirtu 8:8 un drīz pēc tam seko Artūra Bračkas noslēdzošais gols savai komandai, pēc kura sekoja divi pretinieku goli.