download

‘’Valmiera BSS’’ 2.līgas vīriešu noslēdzošā sezonas spēle tika aizvadīta Vidzemes OC. ‘’Valmiera BSS’’- ‘’Rubene 2’’ mājinieki izcīna uzvaru (7:2) un nostiprina savu astoto vietu regulārās sezonas tabulā.

Pirmajā periodā mājinieki ļoti ambiciozi tiecas pretim uzvarai. Pēc spēles piektās minūtes Artūrs Bračka pēc Daniela Urbanoviča piespēles gūst pirmo golu savai komandai. Tālāk seko četri bez atbildes goli no mājinieku puses kurus guva Jānis Bērziņš (Kristiāns Kalniņš), Aleksejs Jakovļevs (Kristiāns Kalniņš), Artūrs Bračka un Aldis Haralds Ābrams pēc Kristiāna Kalniņa piespēles tiek noslēgts pirmais periods. Otrās trešdaļas sākumā pretinieki gūs savu pirmo golu. 40 sekundes pirms perioda beigām Kristiāns Kalniņš pēc Alda Haralda Ābrama piespēles iegūst sesto spēles golu. Spēles trešajā trešdaļā Daniels Urbanovičs pēc Matīsa Mačulāna piespēles iegūst septīto golu savai komandai atraujoties no ‘’Rubene 2’’ ar sešu golu pārsvaru. Pretinieku komanda trešā perioda pusē gūst otro golu un noslēdz spēli.

‘’Valmiera BSS’’- ‘’Rubene 2’’ 7:2 (5:0,1:1,1:1)

‘’Valmiera BSS’’ rezultatīvākie- Kristiāns Kalniņš 4 (1+3), Artūrs Bračka 2 (2+0), Daniels Urbanovičs 2 (1+1), Aldis Haralds Ābrams 2 (1+1), Jānis Bērziņš 1 (1+0), Aleksejs Jakovļevs 1 (1+0), Matīss Mačulāns 1 (0+1).