KOC VAL111

ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla spēle šovakar notika Kocēnu sporta namā, kur sērijas trešajā cīņā nūjas krustoja vietējā "Rubene" un FBK "Valmiera", kur kocēnieši pagarinājumā uzveica valmieriešus ar rezultātu 6:5.Kocēnu "Rubene" un FBK "Valmiera" sērijas pirmajās divās spēlēs panākumus dalīja uz pusēm - vispirms ar 7:3 uzvarēja valmierieši, bet pēc tam kocēnieši revanšējās ar 6:4, atņemot pretiniekiem laukuma priekšrocības.

Trešo maču pārliecinoši sāka Valmieras komanda - pirmā perioda laikā Ivo Balodis atklāja rezultātu 1:0. Otro spēles periodu iesāka Mārtiņš Kājiņš ar diviem goliem pēc kārtas. Pirmajam Otrā perioda golam piespēli iedeva Gatis Liepiņš, bet otrajam Matīss Salmiņš. Tuvojoties otrā perioda beigām pretinieki guva savu pirmo spēles golu. Spēles pēdējās divdesmit minūtes iesāka kocēnieši ar gūto golu pēc kā arī sekoja Inta Vilka atbildes gols. Turpinoties spēlei kocēnieši izlīdzina rezultātu uz 4:4. 54.minūtē Ints Vilks atkal vadībā izvirzīja FBK ‘’Valmiera’’ (5:4), bet 57.minūtē Stepāns iemeta savu otro golu, atjaunojot neizšķirtu - 5:5. Pagarinājumu Kocēnu komanda sāka skaitliskajā vairākumā, turklāt paspēja to izmantot  gūstot uzvaru.

"Rubene" - FBK "Valmiera" 6:5 ET (0:1, 1:2, 4:2, 1:0), sērijā 2:1

FBK "Valmiera" - Ints Vilks 2 (2+0), Mārtiņš Kājiņš 2 (2+0), Ivo Balodis 1 (1+0), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1), Matīss Salmiņš 1 (0+1).