VAL RUB 44

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfinālā otro uzvaru pēc kārtas izcīnījusi FBK "Valmiera", kas šovakar Kocēnos pārspēja "Rubeni" ar 6:5, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem panākot izlīdzinājumu - 3:3. Izšķirošā spēle par iekļūšanu pusfinālā notiks trešdien, 15.martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Nav divu domu, ka kocēnieši bija gatavi sēriju noslēgt šovakar savā laukumā, bet maču veiksmīgāk sāka viesi - sestās minūtēs laikā pa golam iemeta Matīss Salmiņš un Ričards Eglītis, veiksmīgi saspēlējoties, izvirzot FBK "Valmiera" vadībā ar 2:0. Spēles vienpadsmitajā minūtē pretinieki samazināja valmieriešu pārsvaru uz 2:1. Aigars Belasovs pēc Inta Vilka piespēles gūst trešo golu, kurš arī bija beidzamais pirmajā periodā. Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts - 3:3. Otrais periods tiek iesākts ar pretinieku golu un tiek panākts viena punkta pārsvars, kuru drīz vien izlīdzina Mārtiņš Broks pēc Ivo Baloža piespēles. Otrais periods noslēdzas ar FBK ‘’Valmiera’’ viena gola pārsvaru no  Laura Alvja Stiprā puses pēc Gata Liepiņa piespēles. Līdz pamatlaika beigām kocēnieši spēja savu viesu pārsvaru samazināt līdz minimumam, bet svarīgu uzvaru ar 6:5 svinēja FBK "Valmiera", kas sērijā ir atspēlējusies no gandrīz bezcerīgā 1:3, panākot izlīdzinājumu - 3:3.

FBK "Valmiera-" "Rubene" 6:5 (3:3, 2:1, 1:1), sērijā 3:3

FBK "Valmiera" rezultatīvākie- Ričards Eglītis 3 (1+2), Lauris Alvis Stiprais 2 (2+0), Matīss Salmiņš 2 (1+1), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Aigars Belasovs 1 (1+0),    Ints Vilks 1 (0+1), Ivo Balodis 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1).