VAL RUB 51

Negaidīts rezultāts tika fiksēts arī ELVI florbola līgas vīriešiem otrā pusfināla pārī - FBK "Valmiera", viesojoties pie regulārā turnīra uzvarētājas "Triobet/Ulbrokas", lieliski realizēja savas vārtu gūšanas iespējas un sērijas pirmajā mačā svinēja panākumu ar 6:2.

Šovakar valmierieši, kurus pavadīja kupls un gana aktīvs līdzjutēju pulks, bija ieradušies Ulbrokas sporta kompleksā, kur bija jānotiek sērijas (līdz četrām uzvarām) pirmajai spēlei. Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, kas tādā spēlē kā florbols nav itin nekas - 13.minūtē rezultātu atklāja valmieriešu uzbrukuma līderis Mārtiņš Broks pēc Ivo Baloža piespēles. Toties jau otrajā trešdaļā viesi ar izcilu precizitāti realizēja savus uzbrukumus, ar 12 metieniem gūstot četrus vārtus. Pa golam iemeta Lauris Alvis Stiprais (Gatis Liepiņš), Mārtiņš Kājiņš (nts Vilks), Ints Vilks (Aigars Belasovs) un Mārtiņš Broks (Ivo Balodis). Turklāt Valmieras komandai vēl bija iespēja izpildīt soda metienu, bet Ivo Balodim šoreiz neizdevās pārspēt Ulbrokas komandas vārtsargu. Spēles pēdējās divdesmit minūtēs mājinieki gūst  savu pēdējo golu un rezultāts ir 2:6.  Jau trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām "Triobet/Ulbroka" treneri sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet "Valmieras" vārtos joprojām ļoti pārliecinoši darbojās Agris Rogainis. Spēle noslēdzas ar uzvaru Valmieras kontā.

"Triobet/Ulbroka" - FBK "Valmiera" 2:6 (0:1, 1:4, 1:1), sērijā 0:1

FBK "Valmiera" – Mārtiņš Broks 2 (2+0), Ints Vilks 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (0+2), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Jānis Plāte 1 (1+0), Aigars Belasovs 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1).