VAL RUB 85

Pēc divām ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas spēlēm līdzsvars iestājies arī duelī starp "Triobet/Ulbroku" un "Valmieru". Ja vakar Ulbrokā valmierieši svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:2, tad šovakar ar 5:3 pārāki izrādījās ulbrokieši, kuri sērijā atjaunoja neizšķirtu - 1:1.

"Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" savu pusfināla sēriju sāka vakar Ulbrokas sporta kompleksā. Lai arī mača favorīti bija regulārā turnīra uzvarētāji ulbrokieši, pārliecinošu uzvaru ar 6:2 guva viesi. Šovakar abas komandas turpat Ulbrokā savas nūjas krustoja vēlreiz. Pirmajā periodā abu komandu vārtsargi palika nepārspēti, bet rezultāts tika atklāts tikai 28.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās valmierietis Lauris Alvis Stiprais pēc Ričarda Eglīša piespēles - 1:0. Tieši spēles vidū ar to pašu atbildēja ulbrokieši, panākot neizškirtu - 1:1. Vēl vienu reizi vadībā spēja izvirzīties viesi (2:1)pēc Ričarda Eglīša gola, bet pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau 3:2 par labu Ulbrokas komandai. Vadības grožus "Triobet/Ulbroka" no rokām vairs neizlaida līdz pat finālsvilpei, kas vēstīja, ka mājinieki šajā mačā uzvarējuši ar 5:3, bet sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem rezultāts atkal kļuvis neizšķirts - 1:1.

Triobet/Ulbroka" - FBK "Valmiera" 5:3 (0:0, 3:2, 2:1 ), sērijā 1:1

FBK "Valmiera": Ričards Eglītis 2 (1+1), Aigars Belasovs 2 (1+1), Lauris Stiprais 1 (1+0)