o 1b7nb442a6nq1hml14o9ol8108m1d

Pēc trīs ELVI florbola līgas vīriešu pusfināla sērijas spēlēm divas uzvaras ir guvusi FBK "Valmiera" kura šovakar, 20:15, Vidzemes OC cīnījās pret "Triobet/Ulbroku". Ja viesojoties Ulbrokā valmierieši svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:2, un vienu zaudējumu tad šovakar ar 8:5 arī valmierieši varēja svinēt uzvaru.

Trešo pusfināla spēli iesāk viesi gūstot pirmo golu, kuru drīz vien izlīdzina uz neizšķirtu Ints Vilks pēc Mārtiņa Broka piespēles. Pirmā perioda beigās, kad bija atlikusi vel tikai minūte, Ričards Eglītis pēc Laura Alvja Stiprā piespēles gūst viena punkta pārsvaru pār Triobet/Ulbroka. Otrās trešdaļas sākumā viesi gūst izlīdzinājumu uz 2:2. Trešais valmieriešu gols nāca no Ivo Baloža puses. Arī otrais periods noslēdzās ar rezultāta izlīdzinājumu uz neizšķirtu -3:3. Spēles pēdējās divdesmit minūtes FBK ‘’Valmiera’’ aizvadīja smagā cīņā par uzvaru. Spēlē pagadījās arī daži asāki momenti, kuri izvērtās par ne tikai asāku vārdu apmaiņu. Trešā perioda pirmajās sekundēs viesi jau guva divus golus, uz kuriem valmierieši atspēlējās. Ints Vilks samazināja rezultāta starpību uz minimumu. Tālāk sekoja divi Mārtiņa Kājiņa goli pēc kārtas un mājinieki guva viena gola pārsvaru 6:5. Aizvadot spēles pēdējo minūti mājinieki sasparojās un guva divus golus, pirmais gols no Ričarda Eglīša puses pēc  Aigara Belasova piespēles, otrais gols no Mārtiņa Broka puses pēc Inta Vilka piespēles.

Nākamā, jau ceturtā, spēle notiks šo svētdien, 17:00, Vidzemes OC. Nākat atbalstīt savējos un protams neaizmirstat sarkanos kreklus.

"FBK "Valmiera"- Triobet/Ulbroka 8:5 (2:1, 1:2, 5:2 ), sērijā 2:1

FBK "Valmiera"- Ints Vilks 4 (2+2), Mārtiņš Kājiņš 2 (2+0), Ričards Eglītis 2 (2+0), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (1+1), Lauris Alvis Stiprais 1 (0+1), Aigars Belasovs 1 (0+1)