Pērnās sezonas ELVI florbola līgas vicečempionu FBK “Valmiera” treneru korpusam jaunajā, 2018/2019 sezonā pievienojies Jānis Sīka.

 Jānis SĪka

Jānis Sīka ir valmierietis, tādēļ, kā pats apgalvo, ir īpašs prieks atgriezties dzimtajā pilsētā un veltīt sevi sirdslietai – florbolam. Sīka ir pazīstams kā florbola eksperts, spēļu komentētājs, bijušais vārtsargs. Spēlētāja gaitas sāktas Rubenes komandā, pēc tam divas sezonas nospēlētas arī FBK “Valmiera” virslīgas komandā. Papildus tam Jānis Sīka Valmieras florbola sistēmā darbojās kā vārtsargu treneris gan jaunatnes sistēmā, gan virslīgas komandā. Pēc spēlēšanas Valmierā, trīs sezonas sargāti Cēsu “Lekringa” vārti, visās sezonās izcīnot čempiontitulus.

Trenera iemaņas Jānis Sīka ir pielietojis Latvijas U-19 vīriešu izlases treneru kolektīvā, pus sezona “iemēģināta roka” arī Talsu virslīgas komandas galvenā trenera amatā. Sākot ar 2018/2019 gada sezonu, Jānis Sīka pievienojies FBK “Valmiera” treneru kolektīvam, kurā pirmais pārbaudījums gaidāms jau šovakar, 22.augustā, kad FBK “Valmiera” jaunajā sastāvā sāk dalību “Latvian Open 2018” turnīrā.