No 22. līdz 26. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, un Kocēnu sporta namā 12. reizi norisinājās starptautiskais florbola turnīrs “Latvian Open”, kas šoreiz pulcēja 37 komandas no astoņām valstīm. Vietējie FBK “Valmiera” turnīrā startēja ar divām komandām, kuras izcīnīja 3. (OPEN grupā) un 6.vietu (TOP grupā).

FBK “Valmiera” virslīgas komanda turnīrā startēja TOP A grupā, kurā mērojās spēkiem ar tādām spēcīgām komandām kā čehu "Florbal Usti", Somijas čempioniem "SC Classic" un Šveices klubu "UHC Uster". Pusfinālā spraigā cīņā uzveicot čehu FbS “Bohemians”, valmieriešiem bija iespēja cīnīties par 5.vietu, bet tur vēlreiz piedzīvots zaudējums čehu "Florbal Usti", turnīru noslēdzot ar labu pieredzi un 6.vietu.

virsliga 6.vieta

OPEN grupā startēja FBK “Valmiera” 1.līgas komanda, kurai turnīrā veicās ievērojami labāk. Grupas ietvaros gūtas divas uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi, toties play-off spēlēs divas gūtās uzvaras aizveda komandu līdz pusfinālam, kurā noskaidrojās, ka cīņa finālā valmieriešiem neturpināsies. Spēlē par 3.vietu Kocēnu sporta namā FBK “Valmiera” uzveica “Rēzeknes BJSS”, “Latvian Open 2018” noslēdzot ar 3.vietu. Valmieras komandas spēlētājs Ivars Laktiņš tika iekļauts OPEN grupas simboliskajā izlasē.

openam finals

Tikmēr FBK “Valmiera” spēlētājs Arnijs Kuratņiks turnīrā startēja ELITE grupā, Latvijas U-19 izlases jeb Latvijas junioru 1.komandā. Par labu sniegumu turnīrā Arnijs Kuratņiks tika iekļauts "Latvian Open 2018" Vīriešu ELITE grupas simboliskajā izlase.

Kuratņiks izlasē