Ļoti aizraujoša un rezultatīva ELVI florbola līgas vīriešiem spēle notika Liepājā, kur "Kurši/Ekovalis" uzņēma pašreizējo vicečempioni "Valmieru". Liepājnieki svinēja uzvaru ar 10:9, bet izšķirošos vārtus uzvarētāji guva viena 59.minūtē.

IMG 1251

"Kurši/Ekovalis" Liepājā uzņēma vicečempionu "Valmieru". Mača rezultātu 5.minūtē atklāja viesu aizsargs Ivo Balodis, bet liepājnieki Ingars Jansons un Gints Siliņš iemeta katrs pa golam, izvirzot "Kuršus/Ekovali" vadībā ar 2:1. Pēc pirmā perioda laukuma saimniekiem bija divu vārtu pārsvars – 4:2. Otrās trešdaļas sākumā valmierieši atjaunoja neizšķirtu rezultātu (4:4), bet mājinieki guva vēl divus vārtus un arī otrajā pārtraukumā devās kā līderi – 6:4. 57.minūtē viesu komandas spēlētājs Ričards Eglītis ar precīzu metienu vadībā izvirzīja "Valmieru" – 9:8. Tomēr liepājnieki paspēja ne tikai atspēlēties (9:9), bet arī izvirzīties vadībā un svinēt uzvaru ar 10:9. Abus tik svarīgos vārtus guva Edgars Freimanis.

Tieši Edgars Freimanis, kuram šajā cīņā 5 (4+1) rezultativitātes punkti, saņēma balvu kā labākais spēlētājs. Viņa komandas biedri Gints Siliņš, Kristaps Ošs-Ervics, Ingars Jansons un Mihails Kostusevs guva pa 2 (1+1) punktiem. Par labāko starp valmieriešiem atzina Mārtiņu Kājiņu, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija rezultatīvākais. "Hat-trick" Ivo Baloža kontā, Ričardam Eglītim 3 (2+1) punkti, bet Lauris Alvis Stiprais izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. Divus golus iemeta Mārtiņš Broks. "Kurši/Ekovalis" pēc šīs uzvaras ar sešiem punktiem pakāpās uz 5.vietu turnīra tabulā, bet Valmieras komandai četri punkti un tikai 9.pozīcija.