Ļoti svarīgu uzvaru cīņā par vietu ELVI florbola līgas vīriešiem labāko astotniekā guvusi FBK "Valmiera", kas Kocēnos atņēma divus punktus "Rubenei", ar 9:8 pārspējot to pēcspēles metienos. Izšķirošo bullīti valmieriešu labā realizēja Lauris Alvis Stiprais.

o 1d1l28i0b1p5318sr1kf51olk66h2r

Kad pirmā apļa mačā "Rubene" un "Valmiera" spēkojās Vidzemes Olimpiskajā centrā, pārāki ar 7:5 izrādījās kocēnieši. Arī pēc tam Kocēnu komandai veicās ievērojami labāk, reizumis tā pat ieguva līderes godu, kamēr valmierieši izmisīgi cīnās par kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm. Kocēnu sporta namā mača rezultātu jau 3.minūtē atklāja mājinieki Leo Lapiņa personā – 1:0. 7.minūtē ar vārtu guvumu atbildēja valmierietis Ričards Eglītis (1:1), bet pirmā perioda turpinājumā sekoja pamatīga laukuma saimnieku ofensīva, pateicoties kurai viņi pārtraukumā devās ar četru vārtu handikapu – 5:1. Otrās trešdaļas vidū viesi divus vārtus atguva (3:5), bet pirms pēdējā perioda kocēniešiem bija triju vārtu pārsvars – 6:3. 20 (!) sekundes pirms pamatlaika beigām "Rubenei" bija it kā samērā drošs divu vārtu pārsvars (8:6), bet tad notika gluži vai neticamais – valmierieši, kuri vārtsargu bija nomainījuši pret sesto laukuma spēlētāju, paspēja gūt divus vārtus, panākot izlīdzinājumu (8:8). Pa golam iemeta Matīss Salmiņš un Lauris Alvis Stiprais. Pagarinājumā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, bet pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pārāki izrādījās viesi, kuri galarezultātā svinēja uzvaru ar 9:8.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Lauris Alvis Stiprais, kurš ne tikai panāca izlīdzinājumu trīs sekundes pirms pamatlaika beigām, bet arī realizēja divus pēcspēles metienus, tostarp arī izšķirošo. Rezultatīvākie viņa komandā ar trim punktiem katram bija Gatis Liepiņš un Ričards Eglītis, divus golus iemeta Arvis Kārkliņš, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Matīss Salmiņš.  "Valmierai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 20 punktu, bet joprojām tikai 9.vieta. Kocēnu "Rubene" ar 28 punktiem ieņem 4.vietu.