Pagājušajā pavasarī FBK "Valmiera" un "Betsafe Oxdog Ulbroka" cīnījās ELVI florbola līgas finālā, bet šogad spraigie notikumi sākās jau ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfinālu ulbrokieši sāka savā laukumā, pirmajā mačā svinot pārliecinošu uzvaru ar 5:0, bet otrajā piekāpjoties ar 5:9. Nākamajā nedēļā jau Valmierā vispirms ar 12:1 triumfēja viesi, bet pēc tam mājinieki revanšējās pēcspēles metienos. Tālāk sērijā abas pretinieces pa uzvarai izcīnīja savā laukumā – ulbrokieši bija pārāki ar 6:3, bet valmierieši 7:3. Līdz ar to pēc sešām sērijas spēlēm rezultāts bija neizšķirts (3:3), tāpēc visam vajadzēja izšķirties 7.spēlē, Ulbrokas sporta kompleksā.

Kā pirmie jau 5.minūtē uzgavilēja Valmieras florbolisti, jo viņu pieredzējušākais spēlētājs Aigars Belasovs realizēja uz mājinieku vārtiem piespriesto soda metienu – 1:0. Ilgi priecāties viesiem gan neiznāca, jo nākamo deviņu minūšu laikā Ulbrokas florbolisti guva piecus vārtus pēc kārtas – 5:1. Pa golam pretinieku vārtos iemeta Rolands Kovaļevskis, Kārlis Jānis Petrovskis, Edžus Ceriņš, Atis Blinds un Matīss Kristians Morozovs. Ulbrokieši laukumā dominēja arī otrajā trešdaļā, kuras laikā rezultāts kļuva pavisam graujošs – 8:1. Nebija nekāda pārsteiguma, ka pēdējā periodā Valmieras florbolistiem neizdevās lauzt spēles gaitu - "Betsafe Oxdog Ulbroka" šajā mačā triumfēja ar 11:3, bet visā sērijā bija pārāka ar 4:3.

Labākā spēlētāja balvu Valmieras komandā saņēma Kaspars Janēvičs, kurš ar rezultativitāti šoreiz neizcēlās. Divi vārtu guvumi Aigaram Belasovam. Līdz ar to Valmieras komandai šī sezona noslēgusies ceturtdaļfinālā. 

*   *   *

LIELS PALDIES ikvienam no mūsu līdzjutējiem! Jūs bijāt izcils atbalsts ikvienu minūti gan regulārajā sezonā, gan play-off’os.

o 1d6823ninn611if01ach8051fm05n