No 21. līdz 25. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, un Kocēnu sporta namā 13. reizi norisinājās starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open". Pēc trīs dienu cīņām FBK “Valmiera” Elites grupā turnīru noslēdza ar zeltu!

FBK Valmiera uzvar OPEN Elites grupā 4

Šogad turnīrā vietējo klubu FBK “Valmiera” pārstāvēja divas komandas: FBK Valmiera -1, kas ikdienā startē 1.līgā, cīnījās OPEN grupā, bet FBK “Valmiera” virslīgas komanda cīnījās ELITE grupā.

Turnīra pirmajā dienā abas komandas uzrādīja pārliecinošu sniegumu, dienu noslēdzot savu grupu līderos. Turnīra otrā diena turpinājās ar zaudējumu FBK Valmiera-1 komandai, paliekot savā grupā otrajā vietā, un, pēc tam, play-off pirmajā kārtā piekāpjoties Rubene-1 komandai ar 3:4, turnīrs FBK Valmiera-1 komandai noslēdzās.

rsz valm 1

FBK “Valmiera” arī turnīra otrajā dienā uzrādīja pārliecinošu sniegumu, pārspējot Bausku un Ogres vilkus. Turnīra noslēdzošajā dienā, play-off cīņās, vispirms pieveicot Kurši/Ekovalis-1 komandu, finālā nācās stāties pretī otrai šī kluba komandai, ar kuru ierasts cīnīties Latvijas florbola virslīgā. Finālspēle noslēdzās ar 4:3 un ZELTU Valmieras komandai!

FBK Valmiera uzvar OPEN Elites grupā 5

"Latvian Open 2019" vīriešu Elites grupas simboliskā izlase.

Vārtsargs: Kārlis Pops (FBK Valmiera);

Aizsargi: Mihails Kostusevs (Kurši/Ekovalis), Jānis Rajeckis (Lekrings);

Uzbrucēji: Mārtiņš Broks (FBK Valmiera), Kaspars Klamers (Kurši/Ekovalis), Miķelis Krūms (Kurši/Ekovalis 1).

simboliskā izlase ELITE

Paldies atbalstītājiem, kuri visas trīs dienas nenogurstoši atbalstīja Valmieras komandas!