Nedēļas nogalē FBK "Valmiera" devās divās izbraukuma spēlēs Kurzemē, kur izdevās gūt vienu punktu, vienu no uzvarām pretiniekiem atdodot vien pēcspēles metienos.

72686991 2208818279223498 4231549445289803776 n

Spēle pret "Talsu NSS/Krauzers"5:6 (PS)

Jau 2.minūtes sākumā rezultātu atklāja Andrejs Šķerbergs – 1:0. Valmieriešu atbilde sekoja vēl pirmā perioda laikā – līdz pārtraukumam Mārtiņš Kājiņš un Arvis Kārkliņš ar precīziem metieniem vadībā izvirzīja Valmieras komandu – 2:1. Vienu vārtu pārsvaru valmierieši saglabāja arī pēc otrās trešdaļas – 3:2. Pēdējā perioda sākumā Daniels Urbanovičs panāca jau 4:2, bet tad trīs vārtus pēc kārtas guva mājinieki – 5:4, talsenieku sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās Viesturs Mārtiņš Rubenis, Armands Budreika un Andrejs Šķerbergs. Viesiem tomēr izdevās izglābt kaut punktu – sešas (!) sekundes pirms pamatlaika beigām neizšķirtu rezultātu atjaunoja Ints Vilks (5:5). Papildlaikā abu komandu vārtsargi netika pārspēti, bet pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāk darbojās "Talsu NSS/Krauzers" spēlētāji, nodrošinot savai komandai uzvaru ar 6:5 un divus punktus turnīra tabulā.

Spēle pret  "Kurši/Ekovalis", (7:5)

Pirmais periods pagāja bez vārtu guvumiem, lai gan tā izskaņā liepājniekam Gintam Siliņam bija iespēja izpildīt soda metienu – 0:0. Toties otro trešdaļu laukuma saimnieki sāka vareni, pirmo astoņu minūšu laikā gūstot piecus vārtus – 5:0. Pa bumbiņai viesu vārtos raidīja Mihails Kostusevs, Toms Akmeņlauks, Edgars Freimanis, Gints Siliņš un Ralfs Polis. Līdz otrajam pārtraukuma valmierieši Matīss Salmiņš un Mārtiņš Broks divus vārtus atguva – 2:5. Pakaļdzīšanos "Valmiera" turpināja arī pēdējā periodā, tomēr liepājnieki spēja nosargāt divu vārtu pārsvaru, sagādājot valmieriešiem vēl vienu zaudējumu – 7:5.

Pēc nedēļas nogales Kurzemē FBK Valmiera ar 13 punktiem vēl joprojām ir turnīra tabulas līdere.