×

Paziņojums

Lack of access rights - File '/images/bildes/raksti/Maziņš.jpg'

Sezonas pirmos sabraukumus šajā sezonā aizvadījušas Valmieras BSS U-10 un U-12 zēnu komandas. Komentārā par jauno valmieriešu sniegumu dalījās treneris Ivars Laktiņš.

30. oktobrī U-10 vecuma zēni aizvadīja sabraukumu Ulbrokā. Valmierieši ar rezultātu 11:1 apspēlēja Pārgaujas komandu un ar 7:1 pārspēja Valkas novadu. Savukārt pret Ulbrokas komandu nācās piekāpties ar rezultātu 2:4.

Trenera Ivara Laktiņa komentārs: "Ar U-10 zēniem turnīru iesākām ļoti pārliecinoši. Bumbiņu kontroles pārsvars bija visās spēlēs mūsu pusē. Pēdējā spēlē ātri ielaidām divus vārtus pret Ulbroku un grūti bija atspēlēties, jo ulbrokiešu vārtsargs savus pienākumus pildīja godam. Komanda labi cīnījās visa turnīra garumā, tādēļ atsevišķus spēlētājus izcelt nevēlos, jo visi nospēlēja labas spēles."

Savukārt 5. novembrī Valmieras BSS U-12 vecuma zēnu komanda Valkā ar rezultātu 19:7 sagrāva Baloži/Ķekava, bet ar 2:6 atzina Ulbrokas pārākumu.

Trenera Ivara Laktiņa komentārs: "Pirmo spēli iesākām bailīgi, jo puišiem tā bija sezonas pirmā spēlē. Tas gan bija jūtams tikai līdz 5. minūtei, kad komanda atraisījās un spēle aizgāja mums labvēlīgā gultnē. Bumbiņa vairākas reizes atrada ceļu vārtos un izcīnījā pārliecinošu uzvaru. Savukārt pret Ulbroku tik viegli negāja. Pirmajā periodā ātri saņēmām "aukstu" dušu. Iekritām uz pretuzbrukumiem un slikti nospēlējām aizsardzībā, ielaižot vairākus vārtus. Nākošie periodi izdevās labāki. Puikas sasprata savas kļūdas un pamainot spēles zīmējumu uzlabojās spēles kvalitāte. Diemžēl, neizdevās realizēt vairākas ļoti labas izdevības no vārtu priekšās un spēles beigās nācās atzīt pretinieku pārākumu. Gribētu uzteikt šajā spēlē mūsu vārtsargu Ņikitu Cepaļevu, kurš atvairīja daudzus pretinieku metienus."