13487747364136

Mājas spēle neizrādījās tik veiksmīga kā cerējām. Šodien, 14. Janvārī, Valmieras 2.līgas vīrieši savā laukumā uzņēma Kokneses komandu kurai mājinieki zaudēja 7:11. Valmieriešiem šis bija jau astotais zaudējums šajā sezonā. Valmiera BSS pēc 12 aizvadītām spēlēm kopvērtējuma tabulā joprojām paliek 8 vietā ar 11 punktiem, kur pretī Kokneses komanda ir ieņēmusi 2 vietu.

Pirmajā periodā Valmierieši godam cīnījās atstājot Kokneses komandu mazliet aiz muguras ar rezultātu 4:3. Jau pirmajās spēles minūtēs Daniels Urbanovičs ieguva punktu savi komandai ar Daiņa Mašņikova piespēli ar ko arī sākās lielā cīņa. Pēc pirmā gūtā punkta nebija ilgi jāgaida arī līdz nākamajam punktam kuru guva komandas uzbrucējs Dairis Brēža. Diemžēl gan otrajā, gan trešajā periodā pretinieki izvirzījās vadībā atstājot mājiniekus iedzinējos visu atlikušo spēli.

Divus rezultativitātes punktus šajā spēlē guva Daniels Urbanovičs (2+0), Aldis Haralds Ābrams (2+0), Dairis Brēža (2+0). Pa vieniem vārtiem guva Jānis Bērziņš (1+0).