15724660 999074230197915 1486826967917566737 o

Šodien,14. Janvārī, valmierieši cīnījās pret liepājniekiem FK “Kurši” kuri bija ieradušies uz Valmieru atspēlēties, bet viņiem tas neizdevās, jo mājinieki guva uzvaru. Pagājušajā spēlē liepājnieki uzņēma FBK Valmieras komandu pie sevis. Valmierieši ieguva uzvaru gūstot, 23.sekundes pirms pamatlaika beigām, uzvaras punktu. Valmierieši var lepoties ar otro uzvaru pret FK ‘’kurši’’ komandu.

Pirmajā periodā mājinieki parādīja kuri ir Valmieras OC saimnieki. Valmieras komanda iegūstot divu punktu pārsvaru, līdz ar ko rezultāts bija 3:1, iegūs uzvaru pirmajā spēles periodā. Ričards Eglītis komandai izpelnījās pirmo punktu, bet rezultatīvākais šīs spēles spēlētājs, Mārtiņš Broks ,tekošos divus punktus.

Otrā perioda sākumā Mārtiņš Broks iegūst savus ceturtos vārtus ar diviem precīziem goliem, panākot 5:1. Perioda pusē FK ’’ Kurši’’ centās piedzīt soli tuvāk Valmieras komandai un rezultāts bija 5:4, bet Gatis Liepiņš ieguva Valmierai sesto golu līdz ar to atraujoties no pretiniekiem ar divu punktu pārsvaru. Otrais periods noslēdzas ar FK ‘’Kuršu’’ atstāšanu iedzinējos.

Trešais periods tiek iesākts ar pamatīgu spiedzi, jo pēc Valmieras gūtajiem septītajiem vārtiem, Liepājnieki izlīdzina rezultātu uz 7:7, gūstot trīs vārtus pēc kārtas, nepilnās divās minūtēs. Ints Vilks, pēc Ričarda Eglīša piespēles, iegūst komandai viena punkta pārsvaru ar ko arī noslēdzas šī spēle un Valmierieši uzvar ar rezultātu 8:7. Uzvaras vārtu guvums Inta Vilka kontā un šīs spēles labākā spēlētāja tituls arī.

Pēc šīs spraigās spēles FBK "Valmiera", ar 28 izcīnītiem punktiem, šobrīd paceļas uz "Elvi" florbola līgas turnīra tabulas trešo pozīciju.