14712720 938789169559755 6334828064117903543 o

Pēdējo reizi valmierieši tikās ar Triobet/Ulbroka pagājušā gada 21.Oktobrī. FBK ‘’Valmiera’’ uzņēma Ulbrokas spēlētājus savā laukumā un guva uzvaru 13:9. Pirms šodienas spēles ar Ulbrokas spēlētājiem, FBK "Valmiera" bija izcīnījusi 4 uzvaras pēc kārtas, bet šodien šis uzvaru maratons noslēdzās. Pēc šīs spēles Ulbroka ir pagarinājusi savu uzvaru sēriju līdz desmit spēlēm, jo Triobet/Ulbroka diemžēl uzveica Valmieras spēlētājus ar rezultātu 6:2.

Pirmā perioda devītajā minūtē Valmieriešu nulli uz tablo nodzēsa Ints Vilks pēc Ričarda Eglīša piespēles, līdz ar to pasperot vienu soli tuvāk Triobet/Ulbroka, panākot rezultātu 2:1. Otrais periods Valmieriešiem iesākās bēdīgi, jo līdz pat trešā perioda divpadsmitajai minūtei valmieriešiem neizdevās gūt vārtus. Valmierieši trešo periodu iesāka mazākumā, spēlējot 5 pret 3 un Ulbrokas komanda izmantoja šo mirkli gūstot vārtus savai komandai. Noslēdzošās trešdaļas pusē Valmierieši ieguva otro golu pateicoties Gatim Liepiņam un Belasova piespēlei. Līdz Valmieras otrajam vārtu guvumam pretinieku komanda bija iemetusi piecus golus, līdz ar ko rezultāts bija 5:2. Divas minūtes pirms spēles beigām Ulbrokas spēlētājs Niks Ķuzulis ieguva pēdējos vārtus savai komandai. Pēdējā periodā FBK "Valmiera" nespēja lauzt spēles gaitu - Ulbrokas komanda varēja svinēt uzvaru ar 6:2.

Šajā spēlē vārtus guva Ints Vilks (1+0), Gatis Liepiņš (1+0), rezultatīvās piespēles- Aigars Belasovs (0+1) un Ričards Eglītis (0+1).