IMG 4301 2. lga 2

Šodien, 19.01, ‘’Valmiera BSS aizvadīja savu trīspadsmito spēli šajā sezonā. Savā laukumā Valmierieši uzņēma FK ‘’Valka’’. Pretinieki guva uzvaru ar rezultātu 4:5. Valmieras 2. līgas vīrieši kopvērtējuma tabulā ir ieņēmuši astoto vietu, bet FK ‘’Valka’’ trešo vietu.

Pirmajā periodā Valmierieši parādīja kam pieder spēles laukums un pirmos vārtus guva Matīss Mačulāns. Īsi pēc pirmā Valmieriešu gola pretinieku komandai tika dota iespēja iegūt pirmos vārtus no soda metiena, bet tas nerealizējās. Spēles otrajā periodā Elvijs Beikmanis guva Valmierai otros vārtus pēc Matīsa Mačulāna piespēles. Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 2:3 pretinieku labā. Spēles trešās divdesmit minūtes iesākās ar mājinieku golu kuru guva Artūrs Bračka, bet ar to nepietika lai gūtu uzvaru šajā spēlē. Pretinieku komanda savus uzvaras vārtus guva 15 sekundes pirms spēles beigām.

‘’Valmiera BSS’’ – FK "Valka" 4:5 (1:0, 1:3, 2:2)

‘’Valmiera BSS’’: Artūrs Bračka 2 (2+0), Matīss Mačulāns 2 (1+1), Elvijs Beikmanis 1 (1+0), Kristiāns Kalniņš 1 (0+1), Aldis Haralds Ābrams 1 (0+1).