Datums Mājinieki Rezultāts Viesi Arēna
17.09 18:00Rubene7:4FBK ValmieraKocēni
22.09 20:00FBK Valmiera3:7LekringsVidzemes OC
01.10 19:00Ķekava6:5FBK ValmieraĶekava
09.10 17:00FK Kurši9:10FBK ValmieraLiepāja OC
21.10 20:15FBK Valmiera13:9Triobet/UlbrokaVidzemes OC
29.10 14:00FBK Valmiera3:5Lielvārde/FatPipeVidzemes OC
30.10 19:00Talsi/Irlava3:10FBK ValmieraTalsu ģimn.
12.11 17:00FBK Valmiera4:5 ETFK RīgaVidzemes OC
13.11 18:00Rockets5:6 PSFBK ValmieraSpuņciems
19.11 18:00FK Bauska3:12FBK ValmieraBauska
20.11 17:00SK Pārgauja5:4 PSFBK ValmieraStalbe
16.12 20:15FBK Valmiera14:8ĶekavaVidzemes OC
23.12 19:00FBK Valmiera9:6SK PārgaujaVidzemes OC
05.01 20:00Lekrings0:8FBK ValmieraCēsis, Piebalgas
14.01 17:00FBK Valmiera8:7FK KuršiVidzemes OC
15.01 14:00Triobet/Ulbroka6:2FBK ValmieraUlbroka
20.01 20:30FBK Valmiera9:4RocketsVidzemes OC
28.01 19:00Lielvārde/FatPipe3:7FBK ValmieraLielvārde
29.01 17:00FBK Valmiera11:5Talsi/IrlavaVidzemes OC
10.02 20:00FK Rīga7:6FBK ValmieraElektrum OC
12.02 17:00FBK Valmiera15:2FK BauskaVidzemes OC
17.02 20:00FBK Valmiera6:3RubeneVidzemes OC
24.02 20:15FBK Valmiera7:3RubeneVidzemes OC
26.02 19:00FBK Valmiera4:6RubeneVidzemes OC
04.03 17:00Rubene6:5 ETFBK ValmieraKocēni
05.03 17:00Rubene8:5FBK ValmieraKocēni
10.03 20:15FBK Valmiera5:2RubeneVidzemes OC
11.03 20:00Rubene5:6FBK ValmieraKocēni
15.03 20:15FBK Valmiera6:3RubeneVidzemes OC
18.03 19:00Triobet/Ulbroka2:6FBK ValmieraUlbroka
19.03 19:00Triobet/Ulbroka5:3FBK ValmieraUlbroka
24.03 20:15FBK Valmiera8:5Triobet/UlbrokaVidzemes OC
26.03 17:00FBK Valmiera0:6Triobet/UlbrokaVidzemes OC
01.04 19:00Triobet/Ulbroka7:6 ETFBK ValmieraUlbroka
02.04 17:00FBK Valmiera7:9Triobet/UlbrokaVidzemes OC
08.04 16:30FBK Valmiera6:7 ETSK PārgaujaArēna
Datums Mājinieki Rezultāts Viesi Arēna
01.10 19:00Koknese8:4Valmiera BSSKokneses SC
09.10 14:00Valmiera BSS8:6Rēzeknes BJSSVidzemes OC
14.10 20:00Impar Limbaži7:1Valmiera BSSLimbaži
20.10 20:00Valmiera BSS7:6 PSPēdu navVidzemes OC
28.10 20:00FK Valka10:8Valmiera BSSValka
03.11 21:15Rubene 27:6 PSValmiera BSSKocēni
13.11 17:00Valmiera BSS6:9LīgatneVidzemes OC
20.11 17:00Valmiera BSS11:7FK SalaVidzemes OC
25.11 20:00FK Kalsnava16:6Valmiera BSSKalsnava
17.12 19:30Rēzeknes BJSS10:8Valmiera BSSRēzeknes Ģimn.
08.01 17:45Valmiera BSS11:10 PSImpar LimbažiVidzemes OC
14.01 13:30Valmiera BSS7:11KokneseVidzemes OC
19.01 20:00Valmiera BSS4:5FK ValkaVidzemes OC
26.01 19:00Līgatne8:9 ETValmiera BSSLīgatnes SC
03.02 20:00Pēdu nav14:8Valmiera BSSRencēnu vsk
12.02 13:30Valmiera BSS9:11FK KalsnavaVidzemes OC
25.02 19:00FK Sala10:9Valmiera BSSSpuņgēni
28.02 20:00Valmiera BSS7:2Rubene 2Vidzemes OC